آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بندرعباس » شهر بندرعباس » علیرضا درویش نژاد: جشنواره نمایش های کوتاه فسقلی ها در بندر عباس برگزار می شود
علیرضا درویش نژاد: جشنواره نمایش های کوتاه فسقلی ها در بندر عباس برگزار می شود

علیرضا درویش نژاد: جشنواره نمایش های کوتاه فسقلی ها در بندر عباس برگزار می شود

هرمزبان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: جشنواره نمایش های کوتاه فسقلی ها با همکاری انجمن هنر های نمایشی استان و گروه تئاتر گردون در بندر عباس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علیرضا درویش نژاد روز شنبه در نشستی در همین رابطه ضمن تاکید بر اهمیت این جشنواره اظهار داشت : این جشنواره دوشنبه ۱۴ تیرماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در پلاتو آفتاب بندرعباس برگزار می شود.
وی افزود: هدف از برگزاری جشنواره نمایش فسقلی ها گسترش و معرفی تئاتر در کودکان و نوجوانان است تا از این طریق بیشتر با هنر نمایش آشنا شوند.
درویش نژاد با اشاره به رشد حوزه نمایش در چندسال اخیر، گفت: به واسطه تلاش های انجام شده امروز مردم هرمزگان با هنر تئاتر کاملا آشتی کرده اند و سالن ها از حضور گسترده مردم همیشه پر از مخاطب و جمعیت می باشد .
وی به بهبود و ضعیت اقتصاد هنر در حوزه تئاتر هرمزگان اشاره کرد و یادآور شد : با برنامه های صورت گرفته و تولید آثار مناسب و متناسب با ذائقه مردم ، وضعیت اجرای عموم بهبود یافته و بسیاری از گروه های نمایش از محل فروش بلیت اکثر مخارج خود را تامین می کنند.

انتهای پیام /

منبع: ایرنا

http://www.hormozban.ir/?p=4734
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*