آخرین خبرها
خانه » سیاسی » استقبال راهپیمایان روز قدس از نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست حوزه هنری هرمزگان
استقبال راهپیمایان روز قدس از نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست حوزه هنری هرمزگان

روز قدس ، روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین

استقبال راهپیمایان روز قدس از نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست حوزه هنری هرمزگان

هرمزبان:همزمان با روز جهانی قدس نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست ازسوی حوزه هنری هرمزگان در حاشیه برگزاری راهپیمایی این روز درگلزار شهدای بندر عباس برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،رئیس حوزه هنری هرمزگان جمعه در حاشیه برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از حضور گسترده از اقشار مختلف در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: امروز بار دیگر با حضور انقلابی و حماسی مردم ، انزجار ملت های مسلمان از رژیم غاصب اسرائیل و امریکا به جهانیان نشان داده شد.
انوشیروان پیشدار با اشاره به برپایی نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست، تصریح کرد: در این نمایشگاه آثار هنرمندان ۵۰کشور جهان به نمایش درآمد که این آثار منتخب جشنواره بین المللی کاریکاتور هولوکاست است که اخیرا در تهران برگزار و موجب خشم رژیم صهیونیستی شد.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را استفاده از زبان و ظرفیت هنر برای بیان درد ها و رنج های مردم فلسطین و هم چنین سبعیت و خونخواری رژیم غاصب صهیونیست عنوان کرد.
این نمایشگاه که در ورودی گلزار شهدای بندر عباس محل تجمع راهپیمایان روز قدس برگزار شد، مورد استقبال مردم روزه دار و انقلابی شهربندر عباس قرار گرفت.
انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

http://www.hormozban.ir/?p=4721
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*