آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » علمی » علی فتی: محصول پارک هرمزگان در ردیف طرح های برگزیده شیخ بهایی قرارگرفت
علی فتی: محصول پارک هرمزگان در ردیف طرح های برگزیده شیخ بهایی قرارگرفت

علی فتی: محصول پارک هرمزگان در ردیف طرح های برگزیده شیخ بهایی قرارگرفت

هرمزبان:رییس پارک علم وفناوری هرمزگان گفت: محصول تولید آگار ازجلبک های آگاروفیتی تولیدی این استان که توسط واحد فناورزیست سبزدریا دردوازدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی شرکت کرد به عنوان ۲۲ شرکت برگزیده به مرحله نهایی راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علی فتی روز دوشنبه افزود: فراخوان شرکت در این جشنواره از سال گذشته منتشر شد که فن آوران استان نیز برای حضور در این رویداد مهم شرکت کردند.
وی ادامه داد: در مدت سه روز برگزاری این جشنواره، محصول آگار تولید شده در معرض دید عموم قرار گرفت و با نظر هیات داوران کاندید سه فناوری برتر جایزه مرحوم پیروز نیز شد که این مهم نتیجه فعالیت فناوران پارک علم و فناوری هرمزگان است.
رییس پارک علم و فناوری هرمزگان ابرازکرد: واحدهای فناور با حضور در چنین جشنواره و نمایشگاه هایی بتوانند ظرفیت های پارک هرمزگان را به خوبی معرفی کنند.
به گفته فتی، شرکت‌هایی می ‌توانستند در جشنواره شیخ بهایی حضور یابند که حائز سه شرط اصلی نوآوری و فناوری در تولید محصول ، تولید محصول و تجاری ‌سازی ( عرضه محصول به بازار و تولید ثروت) انجام شده باشد و حداقل ۵۱ درصد سهام متعلق به بخش خصوصی باشد.
این جشنواره از ۲۳ لغایت ۲۵ اردیبهشت به مدت ۳ روز با حضور ۱۰۰ سرمایه‌گذاران از کشورهای کره، عمان، فلاند، آمریکا، پاکستان، آلمان و ایرانیان مقیم خارج در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام /

منبع: ایرنا

http://www.hormozban.ir/?p=4416
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*