آخرین خبرها
خانه » اقتصادی » بیزینس اینسایدر: زنگنه مقصر اصلی کاهش دوباره قیمت نفت است
بیزینس اینسایدر:  زنگنه مقصر اصلی کاهش دوباره  قیمت نفت است

بیزینس اینسایدر: زنگنه مقصر اصلی کاهش دوباره قیمت نفت است

هرمزبان: بیزینس اینسایدر از برجسته ترین وب سایت های خبری امریکا در حوزه اقتصاد، بیژن زنگنه را عامل اصلی کاهش دوباره قیمت نفت در بازارهای جهانی دانست. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، بیزینس اینسایدر از برجسته ترین وب سایت های خبری امریکا در حوزه اقتصاد، بیژن زنگنه را عامل اصلی کاهش دوباره قیمت نفت در …

هرمزبان: بیزینس اینسایدر از برجسته ترین وب سایت های خبری امریکا در حوزه اقتصاد، بیژن زنگنه را عامل اصلی کاهش دوباره قیمت نفت در بازارهای جهانی دانست.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، بیزینس اینسایدر از برجسته ترین وب سایت های خبری امریکا در حوزه اقتصاد، بیژن زنگنه را عامل اصلی کاهش دوباره قیمت نفت در بازارهای جهانی دانست.

این وب سایت در تحلیلی نوشت؛ در حالیکه پس از ائتلاف روسیه، ونزوئلا، عربستان و قطر منجر برای فریز (ثابت نگه داشتن میزان تولید) نفتی منجر به افزایش قیمت نفت تا بیش از ۳۹ دلار گردید؛ اظهارات ژنرال نفتی دولت روحانی در روز گذشته منجر شد تا امروز قیمت نفت به ۳۷٫۷ دلار کاهش یابد.

این کاهش شامل حال نفت برنت دریای شمال نیز گردید و قیمت آن را از ۴۱ دلار به پایینتر از ۳۹٫۵ دلار کشاند و تمام امید این ائتلاف برای رساندن نفت به قیمت واقعی خود را به یأس تبدیل کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

کد خبر: ۴۰۳۶

http://www.hormozban.ir/?p=4036
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*