آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » علمی » آمبولانس هوایی هرمزگان به بهره برداری رسید
آمبولانس هوایی هرمزگان به بهره برداری رسید

آمبولانس هوایی هرمزگان به بهره برداری رسید

هرمزبان: آمبولانس هوایی هرمزگان با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، این آمبولانس یک فروند چرخبال امداد به همراه تجهیزات اورژانس است وبرای انجام ماموریتهای اورژانسی در سراسر استان هرمزگان به صورت ۲۴ ساعته در حوزه فوریتهای پزشکی فعالیت می کند. دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان …

هرمزبان: آمبولانس هوایی هرمزگان با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، این آمبولانس یک فروند چرخبال امداد به همراه تجهیزات اورژانس است وبرای انجام ماموریتهای اورژانسی در سراسر استان هرمزگان به صورت ۲۴ ساعته در حوزه فوریتهای پزشکی فعالیت می کند.

دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این زمینه گفت: این آمبولانس هوایی ماموریت دارد برای انتقال بیماران و مصدومان احتمالی و همچنین در مواقع بحران با اعزام به مناطق دور دست و صعب العبور و ۱۴ جزیره استان امداد رسانی کند.

مساحت حدود ۸۰ هزار کیلومتر مربعی هرمزگان، یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر ساحل، ۱۴ جزیره و فواصل طولانی بین شهرستانها از جاسک و بشاگرد در شرقی ترین نقطه و تا پارسیان در غربی ترین نقطه، خدمات رسانی در بخش بهداشت و درمان آن را با مشکل روبرو کرده و از همین رو وجود آمبولانس هوایی در این استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر: ۳۸۹۸

http://www.hormozban.ir/?p=3898
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*