آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان جاسک » شهر جاسک » درمانگاه تخصصی شبانه روزی نیروی دریایی سپاه در جاسک افتتاح شد
درمانگاه تخصصی شبانه روزی نیروی دریایی سپاه در جاسک افتتاح شد

درمانگاه تخصصی شبانه روزی نیروی دریایی سپاه در جاسک افتتاح شد

هرمزبان:هرمزبان:با حضور دریادار فدوی، درمانگاه تخصصی و شبانه روزی نیروی دریایی سپاه با عنوان شهید روشنی در شهرستان جاسک افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در مراسم بهره برداری از این پروژه درمانی- خدماتی علاوه بر سردارفدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار موسوی جزایری مسئول بهداری ندسا و همچنین ناوسالار پایداره …

هرمزبان:هرمزبان:با حضور دریادار فدوی، درمانگاه تخصصی و شبانه روزی نیروی دریایی سپاه با عنوان شهید روشنی در شهرستان جاسک افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در مراسم بهره برداری از این پروژه درمانی- خدماتی علاوه بر سردارفدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار موسوی جزایری مسئول بهداری ندسا و همچنین ناوسالار پایداره فرمانده پایگاه دریایی امامت ندسا، امام جمعه و فرماندار جاسک، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، مقامات و مسئولان محلی و تعدادی از خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم این شهرستان نیز شرکت داشتند.

دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه طی سخنانی در مراسم بهره برداری از این درمانگاه گفت: کمک به گسترش پوشش خدمات درمانی تا دورافتاده ترین و محروم ترین لایه های اجتماعی در استان های ساحلی از جمله سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر و خوزستان که به نوعی نیروی دریایی سپاه در آنجا حضور دارد را یکی از برنامه های مهم و اساسی خود می دانیم.

وی افزود: رویکرد نیروی دریایی سپاه در احداث مراکز بهداشتی و درمانی به گونه ای است که همه اقشار به ویژه قشرهای محروم اعم از سنی و شیعه بتوانند به راحتی از خدمات این مراکز بهره مند شوند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

سردار موسوی جزایری مسئول بهداری نیروی دریایی سپاه نیز طی سخنانی، گزارشی از اقدامات خدماتی این نیرو در حوزه بهداشت و درمان در استان های ساحلی ارائه کرد و درباره مشخصات پروژه ای که در شهرستان جاسک به بهره برداری رسید، گفت: این مرکز که شامل دو مجموعه عمومی و تخصصی است علاوه بر ارائه خدمات به کارکنان سپاه و نیروهای مسلح و همچنین خانواده های آنان، از ظرفیت لازم برای ارائه خدمات به سایر اقشار مردم منطقه اعم از شیعه و سنی به ویژه اقشار محروم برخوردار و آماده ارائه خدمات به آنان است.

سردار موسوی جزایری گفت: این مرکز در مساحتی بیش از ۱۱۰۰متر مربع و در ۴طبقه با هزینه و پیگیری نیروی دریایی سپاه به بهره برداری رسیده و از امروز آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز است.

وی افزود: اورژانس، داروخانه شبانه روزی، آزمایشگاه، سونوگرافی، رادیولوژی از جمله بخش های عمومی این درمانگاه، فیزیوتراپی، متخصص داخلی، چشم پزشکی، جراحی گوش، حلق و بینی، زنان و زیمان و اطفال از جمله مهم ترین زیر مجموعه های تخصصی این درمانگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر / روابط عمومی ندسا

کد خبر: ۳۸۵۶

http://www.hormozban.ir/?p=3856
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*