آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » حسین خادمی: پروژه آب شیرین کن سیریک تا ۹۰ روز دیگر وارد مدار می‌شود
حسین خادمی: پروژه آب شیرین کن سیریک تا ۹۰ روز دیگر وارد مدار می‌شود

حسین خادمی: پروژه آب شیرین کن سیریک تا ۹۰ روز دیگر وارد مدار می‌شود

هرمزبان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: پروژه آب‌شیرین کن سیریک با ظرفیت تولید ۳۷۵۰ مترمکعب در شبانه روز، طی ۹۰ روز آینده وارد مدار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،منطقه خلیج فارس، حسین خادمی ظهر امروز، در جریان بازدید استاندار از پروژه آبشیرین کن سیریک، افزود: اجرای این پروژه با اعتبار ۹۰ میلیارد …

هرمزبان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: پروژه آب‌شیرین کن سیریک با ظرفیت تولید ۳۷۵۰ مترمکعب در شبانه روز، طی ۹۰ روز آینده وارد مدار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،منطقه خلیج فارس، حسین خادمی ظهر امروز، در جریان بازدید استاندار از پروژه آبشیرین کن سیریک، افزود: اجرای این پروژه با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی شروع شده و تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با اشاره به مشکل کمبود آب در سیریک، احداث هرچه سریع تر پروژه آبشیرین کن این شهرستان را ضروری دانست و گفت: در حال حاضر تکمیل عملیات لوله گذاری خط دریایی این پروژه به طول بیش از یک کیلومتر (۱۰۵۰ متر) و بتن ریزی بخش نهایی حوضچه خشک و شستشوی سیستم آب‌شیرین کن در حال اجراست. براساس برنامه زمان‌بندی سرمایه گذار، این پروژه طی ۹۰ روز آینده، تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

خادمی افزود: در حال حاضر آب شرب شهروندان سیریکی از طریق خط انتقال آب راونگ – جاسک و به میزان ۹۵۰ مترمکعب در روز تامین می‌شود در حالی که آب مورد نیاز این شهرستان(سیریک و گروگ) ۳۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

کد خبر: ۳۷۶۹

http://www.hormozban.ir/?p=3769
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*