آخرین خبرها
خانه » اقتصادی » هرمزگان رتبه اول کشور در جذب سرمایه‌گذار
هرمزگان رتبه اول کشور در جذب سرمایه‌گذار

هرمزگان رتبه اول کشور در جذب سرمایه‌گذار

هرمزبان:رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: یکی از شاخص های مهم در استان هرمزگان پس از برجام، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی است. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، مجتبی برخورداری بر ضرورت برنامه ریزی و …

هرمزبان:رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: یکی از شاخص های مهم در استان هرمزگان پس از برجام، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، مجتبی برخورداری بر ضرورت برنامه ریزی و بسترسازی برای جذب سرمایه گذار خارجی و داخلی در بخش طرح های صنعتی با نگرش به نیازهای منطقه تاکید کرد و افزود: پس از برجام ، فرصتی بی نظیر برای رشد اقتصادی و افزایش تولید در استان هرمزگان ایجاد شده است.

وی با اشاره به جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در شش ماه نخست سال جاری ۸۹ طرح در حوزه صنعت با حجم سرمایه گذاری قریب به ۷۰ هزار میلیارد ریال در استان جذب شده است.

برخورداری در ادامه گفت: با وجود تحریم ها در شش ماهه نخست سال استان هرمزگان توانست در جذب سرمایه گذار مقام اول در کشور را کسب کند. برای جذب سرمایه گذاران در استان، لیست طرح های مورد نیاز در پرتال سازمان جهت اطلاع عموم قرار داده شده است.

کد خبر: ۳۵۵۷

http://www.hormozban.ir/?p=3557
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*