آخرین خبرها
خانه » سیاسی » تائید صلاحیت ۷۲نفر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هرمزگان
تائید صلاحیت ۷۲نفر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هرمزگان

تائید صلاحیت ۷۲نفر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هرمزگان

هرمزبان: رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۷۲ نفر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان از سوی هیات های اجرایی تائید صلاحیت شدند. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،بهروز اکرمی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۱۰۱ نفر در استان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی بودند که از این تعداد ۷۲ نفر در …

هرمزبان: رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۷۲ نفر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان از سوی هیات های اجرایی تائید صلاحیت شدند.
به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،بهروز اکرمی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۱۰۱ نفر در استان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی بودند که از این تعداد ۷۲ نفر در هیات های اجرایی تائید صلاحیت شدند.
وی اظهار کرد: ۱۷ نفر نیز صلاحیت آنان از سوی هیات های اجرایی استان تائید نشد و ۱۲ نفر هم انصراف داده بودند.
اکرمی یادآور شد: دلایل افراد احراز هویت نشده شخصا به خودشان اعلام می شود و احراز هویت نشدگان می توانند از ۱۶تا ۱۹ دیماه به هیات نظارت برای رسیدگی شکایت کنند و هیات نظارت هم از دوم ۲۰تا ۲۶ دیماه فرصت دارند تا به صلاحیت این افراد رسیدگی کنند و بازهم اگر دوباره رد شدند از ۲۷دیماه تا ۱۶ بهمن فرصت برای رسیدگی به صلاحیت این افراد در هیات نظارت شورای نگهبان فراهم است.
استان هرمزگان دارای سه حوزه انتخابیه در شهرهای بندرعباس ، میناب و بندر لنگه است که پنج نماینده از این استان به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت .

منبع:فارس/ایرنا

کد خبر: ۳۹۴۳۲۲۷

http://www.hormozban.ir/?p=3227
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*