آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان بندرعباس » شهر بندرعباس » آغاز اردوهای راهیان نور دریایی هرمزگان و بوشهر در ماه مهر
آغاز اردوهای راهیان نور دریایی هرمزگان و بوشهر در ماه مهر

آغاز اردوهای راهیان نور دریایی هرمزگان و بوشهر در ماه مهر

هرمزبان:جلسه قرارگاه راهیان نور دریایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای راهیان نور دریایی با حضور سردار فضلی و مسئولان راهیان نور در بندرعباس برگزار شد.

هرمزبان:جلسه قرارگاه راهیان نور دریایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای راهیان نور دریایی با حضور سردار فضلی و مسئولان راهیان نور در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،جلسه قرارگاه راهیان نور دریایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای راهیان نور دریایی با حضور سردار فضلی و مسئولان راهیان نور در بندرعباس برگزار شد.
این جلسه با حضور سردار علی فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، سردار تنگسیری فرمانده قرارگاه راهیان نور دریایی، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج، سردار حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج، روح الله حسین زاده مسئول کمیته اعزام و اسکان و دبیرخانه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در بندرعباس برگزار شد.
این جلسه به منظور اعلام آمادگی جهت پذیرش زائران راهیان نور دریایی به صورت متمرکز و مردمی برگزار شد و استانهای هرمزگان و بوشهر از مهرماه آمادگی صددرصدی برای میزبانی از زائران راهیان نور را خواهند داشت.
روح الله حسین زاده در حاشیه این جلسه گفت: زائران راهیان نور از مهرماه با حضور در استان‌های هرمزگان و بوشهر می‌توانند توسط شناورها از جزایر راهیان نور دریایی خارک و هرمز بازدید کنند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعات جلسه امروز، بحث و تبادل نظر در خصوص مراسم افتتاحیه راهیان نور دانش آموزی در مهرماه بود که امسال قرار است این مراسم در محل زندگی شهید نادرمهدوی در بوشهر با پیام استکبار ستیزی برگزار شود.
حسین زاده یادآور شد: نباید از مشارکت مردم در زمینه راهیان نور غفلت کرد؛ زیرا همه خانواده‌ها و مردم به صورت هوشمندانه در این موضوع همکاری می‌کنند. لازم است در اردو‌های راهیان نور روایت هایی دانش آموزان شهید به عنوان الگوی تاثیر گذار بازگو شود؛ زیرا آنها با توجه به سن و سال کم ایثارگری‌های بسیاری داشته‌اند و حماسه آفریده‌اند./خبرگزاری تسنیم

http://www.hormozban.ir/?p=195
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*