آخرین خبرها
خانه » اقتصادی » اعتبار لازم برای ساخت فضای آموزشی نیمه تمام در بندرعباس تامین می شود
اعتبار لازم برای ساخت فضای آموزشی نیمه تمام در بندرعباس تامین می شود

اعتبار لازم برای ساخت فضای آموزشی نیمه تمام در بندرعباس تامین می شود

هرمزبان:فرماندار بندرعباس بدون اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته برای ساخت مدارس گفت: اعتبارمورد نیاز برای فضای آموزشی در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک تامین می شود.

هرمزبان:فرماندار بندرعباس بدون اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته برای ساخت مدارس گفت: اعتبارمورد نیاز برای فضای آموزشی در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک تامین می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،احمد پویا فر دوشنبه درحاشیه بازدید از مدارس در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس افزود: چهار پروژه مورد بازدید به لحاظ زمان بندی و سرعت لازم در اجرا ، از چشم انداز مطلوبی برخوردار هستند که این مهم نشان از توجه جدی به امرمهم توسعه زیرساخت های آموزشی دراین ناحیه آموزشی است.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس با اشاره به اهمیت این پروژه ها در ارتقای شاخص تحصیلی، گفت: به طور قطع زیرساخت های آموزشی از ارکان مهم توسعه درآموزش و پرورش هستند که باید در اولویت قرارگیرند.

پویافر خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت موجود ، آماده سازی و حصارکشی محوطه مدارس از اولویت برخورداراست و پیمانکاران پروژه ها باید این مهم را به صورت جدی پیگیری نمایند.

فرماندار بندرعباس گفت: همه ظرفیت ها باید درخدمت آموزش و پرورش باشد چراکه این مجموعه زیربنای توسعه است وشاخص آن در همه فرایندهای توسعه نقش آفرین است.

پویافر بیان داشت: با وجود گستردگی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس به عنوان بزرگترین ناحیه آموزشی استان ، برنامه های آموزشی و سایر شاخص های مدنظر در پروژه مهر از روند خوبی در اجرا برخوردارهستند و شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز به این مهم توجه جدی دارد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس نیز با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح های عمرانی و آموزشی گفت: فضای مدارس با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد ، از محل اعتبارات نوسازی مدارس و خیرین نیکوکار ، در این ناحیه آموزشی در حال تکمیل هستند.

محمد قویدل افزود: در صورت تامین اعتبار، ساختمان های مدارس مورد بازدید تا پایان شهریور ماه سالجاری تکمیل و جهت بهره برداری آغاز سال تحصیلی ۹۴ مهیا می شوند.

وی بیان داشت: روند اجرایی مدارس در حال ساخت شامل دبستان دخترانه شاهد ، دبستان محمدیه ، مدرسه شهید جعفری و هنرستان علوم و فنون دریایی که مورد بازدید واقع شد در راستای مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس می باشد که شاهد تحقق این مصوبات برابر برنامه زمانبندی هستیم.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در راستای برنامه های پروژه مهر ، با نگاهی جامع برابر تقویم اجرایی ، همه امور را به دقت در دستورکار دارد و از همه ظرفیت ها برای بازگشایی مطلوب مدارس بهره گرفته می شود.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس با قدردانی از توجه شورای آموزش و پرورش به مشکلات این ناحیه آموزشی ، اظهارامیدواری کرد: با نگرش تحول گرایی نوسازی مدارس ، شاهد بهره برداری از طرح های آموزشی در حال ساخت باشیم که این مهم در ارتقای شاخص ها این ناحیه تاثیر بسزایی دارد./ایرنا

http://www.hormozban.ir/?p=119
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*